این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


دکتر حسن قاسم زاده
هیأت علمی دانشگاه صنعتی
خواجه نصیرالدین طوسی

دبیر اجرائی کنفرانس

دکترمحمد علی رمضان پور 
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
 

دکتر حیدر جهانبخش
دانشگاه پیام نوردکتر حکمت امیری
دانشگاه لرستاندکتر حمزه شکیب
دانشگاه تربیت مدرس
 
 
  Keynote & scientific committee


نحوه درخواست اصلاحات در گواهی نامه ها و سی دی مجموعه مقالات
پژوهشگران گرامی ، درصورت وجود هرگونه نقص در گواهینامه و سی دی مجموعه مقالات درخواست خود را از طریق ورود به :( پنل کاربری > وضعیت و هزینه مقالات > درخواست اصلاحات ) اعلام نموده و نسبت به واریز هزینه مربوطه اقدام نمایند،لازم به توضیح است آخرین مهلت جهت درخواست اصلاحات 30 مهر ماه 1396 می باشد . ضمنا اطلاعات مربوط به نمایه سازی در isc را برای تمام شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری از طریق ورود به پنـل کاربری : (وضعیت و هزینه مقالات > اطلاعات ISC) تکمیل نمائید . آخرین مهلت جهت تکمیل فرم مذکور 30مهر ماه 1396 می باشد . عدم تکمیل این فرم به منزله انصراف از نمایه سازی در ISC می باشد .
1396/07/17 ادامه مطلب


ارسال مدارک شرکت کنندگان از طریق پست همراه کد رهگیری پستی
تمامی مدارک از طریق اداره پست به نشانی پستی شان ارسال شده که با توجه مسافتهای مختلف، به دست شرکت کنندگان خواهد رسید. نام و کد رهگیری پستی بسته ها در ادامه مطلب درج گردید.
1396/07/16 ادامه مطلب


چاپ مقالات برگزیده کنفرانس در مجله علمی تخصصی آنالیز سازه-زلزله
به اطلاع شرکت کنندگان گرامی می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته بین دبیر خانه اجرایی کنفرانس و دفتر مجله آنالیز سازه-زلزله به آدرس : www.civil-strj.iau-maragheh.ac.ir مقرر گردید مقالات برگزیده کنفرانس مرتبط با محورهای مجله در مجله مذکور جهت چاپ ارسال گردند. لذا از کلیه شرکت کنندگان درخواست می گردد نسبت به ارسال مقالات با کیفیت خود اقدام نمایند.لازم به توضیح است هم اکنون این مجله دارای رتبه علمی-پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و جهت دریافت رتبه علمی-پژوهشی وزارت علوم نیز اقدام گردیده است.
1396/07/13 ادامه مطلب


لیست سخنرانان نهایی روز کنفرانس اعلام شد
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان گرامی می رساند لیست سخنرانان روز کنفرانس به شرح زیر می باشد لذا درخواست می گردد افراد حاضر در لیست نسبت به تهیه پاور پوینت اقدام و در روز کنفرانس همراه داشته باشند.لازم به توضیح است سایر افراد که به صورت حضوری ثبت نام نموده اند می توانند در صورت حضور نسبت به تهیه و چاپ پوستر اقدام نمایند تا در بخش داوری و انتخاب مقالات برتر قرار گیرند. لازم به ذگر است گواهی های صادر شده برای سخنرانی و پوستر دارای ارزش یکسانی است.
1396/07/11 ادامه مطلب


اهدای جوایز به مقالات برتر توسط شرکت DesignBuilder Software انگلستان
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به علاقه مندی شرکت DesignBuilder Software انگلستان به حمایت از محققان و پژوهشگران و حمایت از نتایج تحقیقات صورت گرفته توسط نرم افزار فوق، مقرر گردید است به 3 نفر از پژوهشگرانی که با استفاده از این نرم افزار نسبت به پژوهش خود اقدام نموده باشند و از طرف کمیته داوران برتر شناخته شده باشند، جوایزی از طرف این شرکت انگلیسی داده شود.لذا از کلیه علاقه مندان و استفاده کنندگان از این نرم افزار درخواست می گردد نسبت به ارسال مقالات با کیفیت خود اقدام نمایند.
1396/05/11 ادامه مطلب


برگزاری کارگاه DesignBuilder Software
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به هماهنگی های صورت گرفته بین دبیرخانه اجرایی کنفرانس و شرکت DesignBuilder Software انگلستان مقرر گردید یک دوره کارگاه آموزشی نرم افزار فوق توس این شرکت در این کنفرانس برای علاقه مندان ارایه گردد لذا از تمامی علاقه مندان در صورت تمایل درخواست می گردد در پنل کاربری قسمت ثبت نام در کارگاه آموزشی تا مورخ 10 مهر 95 نسبت به ثبت نام و واریز وجه کارگاه اقدام نمایند.لازم به توضیح است کارگاه در 3 روز و طی روزهای 14،15و 16 مهر برگزار می گردد همچنین به کلیه شرکت کنندگان از طرف شرکت DesignBuilder Software انگلستان علاوه بر اعطای گواهی نامه معتبر شرکت در کارگاه ،لایسنس یک ماهه نرم افزار نیز به صورت رایگان داده خواهد شد.
1396/05/11 ادامه مطلب


چاپ مقالات کنفرانس در مجله ISI
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته بین دبیرخانه کنفرانس و مجلهCivil Engineering Journal با رتبه ISI و پوشش (Thomson Reuters Master Journal List (Web of Scienceمقرر گردید تعداد محدودی از مقالات این کنفرانس بعد از داوری و پذیرش در این کنفرانس جهت چاپ در مجله مذکور ارسال گردد. لذا شرکت کنندگانی که تمایل به چاپ در مجله مذکور را دارند می توانند پس از پذیرش و واریز وجه مقالات به پنل کاربری و قسمت در خواست چاپ در مجله بین المللی مراجعه و نسبت به پیوست فایل wordمقاله و پرداخت آن اقدام نمایند
1396/04/27 ادامه مطلب


چاپ مقالات کنفرانس در مجله ایتالیایی
به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته با مجله ایتالیایی Italian Journal of Science & Engineering ،کلیه مقالات کنفرانس در صورت موافقت و پرداخت هزینه در مجله مذکور چاپ خواهد شد. به همین منظور شرکت کنندگان می بایست پس از ارسال مقاله و پذیرش آن توسط داوران در پنل کاربری خود نسبت به بارگذاری مقاله ترجمه شده اقدام نمایند.
1396/03/10 ادامه مطلب


امکان چاپ مقالات پذیرفته شده کنفرانس در مجله ISIفراهم گردید
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته بین دبیرخانه کنفرانس و مجله ای با رتبه ISI مقرر گردید تعداد محدودی از مقالات این کنفرانس بعد از داوری و پذیرش در این کنفرانس جهت چاپ در مجله مذکور ارسال گردد. لذا شرکت کنندگانی که تمایل به چاپ در مجله isi را دارند می توانند پس از پذیرش و واریز وجه مقالات به پنل کاربری و قسمت یادداشت کاربر مراجعه و نسبت اطلاع از نام مجله و روند چاپ آن اقدام نمایند
1396/03/09 ادامه مطلب


ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی
ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا (همه زیرشاخه-های رشته-های علوم پایه، همه زیرشاخه-های رشته-های مهندسی)
1396/01/15 ادامه مطلب


اطلاعیه مهم
با عنایت به تجربه دبیرخانه کنفرانس بین المللی در برگزاری ادوار کنفرانس، نکات با اهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ دبیرخانه کنفرانس توصیه می نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و بویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می باشند:
1395/12/10 ادامه مطلب


  نقشه محل برگزاری
  محورهای کنفرانس
  راهنمای تصویری
 پژوهشگران گرامی ، لطفا جهت تسهیل در روند ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه از راهنمای تصویری استفاده کنید


 


  
تاریخ های مهم
دبیرخانه کنفرانس
کانال تلگرام کنفرانس
کانال تلگرام کنفرانسدانشکده اقتصاد 
دانشگاه علامه طباطبائی
تهران ، خیابان شهید بهشتی ،
ابتدای خیابان بخارست ( احمد قصیر )

    
     
 

دكتر داود احمديار 
دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دكتر سعيد اصيل قره باغي-دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دكتر علي ادريسي
دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دكتر كورش نصراله زاده- دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دكتر مجيد رحيم زادگان - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
 
دکتر میترا غفوریان-دانشگاه علم و صنعت ایران 
   

دکتر مهرداد حاجیان
دانشگاه هنر اصفهان

دکتر محمدعلی ارجمند
دانشگاه شهیدرجایی

دکتر فریدون امیدی نسب 
دانشگاه لرستان
 
 سیدحسین حسینی لواسانی
دانشگاه خوارزمیتهران
دکتر حمیدرضا بابایی - معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری
دكتر راضيه قدرجانى
دانشگاه هنر اصفهان

 دکتر حمید یزدانی-دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر هوشمند علیزاده- دانشگاه کردستان
 
دکتر کیومرث جبیبی
دانشگاه کردستاندکترسیدمحمدحسین رضوی
عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی دانشگاه صالحان